KALORİFER PETEKLERİNİN ALTI ISINMIYOR

29-11-2013 18:07 ibrahim Su Kaçağı
KALORİFER PETEKLERİNİN ALTI ISINMIYOR

Radyatör temizliği bütün petekler sökülmeden tek bir yerden makina ile bağlanıp kimyasal ilaç kullanarak sistemi ve tesisat boruların temizliği yapılır.Petek temizliği özel gelişmiş makinalar sayesinde sisteme kimyasal uygulanarak temizlenip ilk günki Isıtma gücüne kavuşur.Radyatör temizliği, Radyatör yıkama,ilaçlı petek temizliği,Petek temizliği,Kalorifer radyatör bakım,Kombi radyatör bakımı,Radyatör temizleme, Radyator bakımı, Kalorifer tesisatı temizlik,Kombi bakımı,Radyatör bakım, Kalorifer bakım,Petek makina ile temizlik petekleriniz sökülmeden eviniz kirlenmeden yapılır. Koruyucu kimyasalı kullanarak peteklerin ömrünü uzatın.peteklerinizden %20 daha fazla verim alın.

 

kalorifer peteğinin ısınmaması, bazı petekler yanmıyor, kalorifer peteĞinin alt tarafı ısınmıyor, kalorifer petek içi temizleme ilacı, kalorifer petekleri ısınmıyor, kalorifer peteklerimiz yanmıyor, kalorifer peteklerinde kireç, kalorifer peteklerinin sularının temizlenmesi, kalorifer peteği neden ısıtmaz, kalorifer peteği temizlik, kalorifer peteğini sökmeden temizleme, kalorifer temizleme, kolarifer tesisatı radyatör temizliği, kombi petek temizleme, petek bakımı.

Kalorifer peteklerinin yarıdan sonrasının ısınmama sebeplerini yukarıdaki resimde görebilirsiniz. Biz bu radyatör petekleri kanallarını tıkayan kireçlenme ve taşlaşma problemlerini profesyonel ürün makine ve ustalarımız ile çözebiliyoruz. Problem eğer kirlilikten dolayı ise bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Radyatör temizlik fiyatlarında kampanya başlattık.

Temizlik işini nasıl yapıyoruz.

Kimyasal ilaç kullanarak petekler içerisinde kireç yağ paslanmaları öncelikle çözüyoruz. Daha sonra bu pislikleri makina sayesinde temizleyip dışarı atıyoruz. Temiz su ve makina yardımı ile basınçlı su verip petekleri duruluyoruz. Peteklerin havasını aldıktan sonra dairenizi size teslim ediyoruz.

Peteklerinizden daha fazla verim almak için petek temizliği sırasında peteklere uygulanan kimyasal koruyucu uygulanılırsa daha fazla verim alırsınız.

Yorum yap

 
Image verification

Copyright © 2014 - Radyatör Temizlik Tüm Hakları Saklıdır.